Сумська область, Сумський район

Краснопільський районний сектор з питань пробації повідомляє громадян про пом’якшення карантинних заходів та режим роботи з суб’єктами пробації

Дата: 11.06.2020 22:47
Кількість переглядів: 219

Послаблення дають можливість працювати Краснопільському районному сектору з питань пробації за звичним графіком, незмінним поки що залишається дотримання маскового режиму та дотримання дистанції при відвідуванні органу пробації.

У зв’язку з відновленням роботи міжміського та приміського транспорту клієнти пробації мають можливість своєчасно прибути до органу пробації та виконати покладені на них обов’язки.

Будьте свідомими загрозі коронавірусу, яка нікуди не зникла. Бережіть себе та будьте здорові.