КП «Екосервіс» Краснопільської селищної ради оголошує про розрахунок тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами

Дата: 17.06.2020 14:48

Планові тарифи на послуги  з поводженням  побутовими відходами розроблені, відповідно до Постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводженням  побутовими відходами» із змінами і доповненнями від 26.07.2006р.  № 1010 зі змінами внесеними ПКМУ № 318 від 27.03.2019 р.

Відповідно до Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та  врахування відповідної позиції  територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130, КП «Екосервіс» Краснопільської селищної ради повідомляє  про намір розробити та затвердити тарифи на послуги з поводженням твердих побутових відходів, що будуть діяти на території Краснопільської ОТГ.

Тарифи плануються на поводження ТПВ по Краснопільській ОТГ

у наступних розмірах

Найменування операції поводження з твердими побутовими відходами

Поводження з твердими побутовими відходами, за 1 куб. метр

Вартість поводження з ТПВ на 1 меш. приватного сектору  грн. /міс.

Вартість поводження ТПВ на 1 меш. багатоквартирного будинку грн../ міс.

Категорія споживачів

Населення

133,00

24,38