ТОЛОКА НА ГРУЗНІ ТА БАБАЧИНІ

Дата: 19.06.2020 16:48

19 червня 2020 року силами працівників Краснопільської селищної ради, відділу освіти, культури, комунальних підприємств громади та небайдужих мешканців громади було здійснено прибирання та благоустрій відпочинкової зони урочищ Грузне і Бабачина.

Зокрема, в урочищі Грузне  було розширено і очищено пляжну зону, вивезено сміття, покошена поросль та вирізано кущі, завезено пісок, пофарбовано лавки і столи, для любителів активного відпочинку встановлена сітка для гри в волейбол.

В урочищі Бабачина здійснено прибирання прилеглої території, встановлено кабіну для переодягання, стіл і лавки, здійснено їх фарбування.

- Дякую всім, хто долучився до ініціативи та виявив бажання допомогти зробити наші улюблені місця відпочинку чистішим, – зазначив керівник громади Юрій Яремчук.