ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 28.06.2020 10:21

Шановні Краснопільчани! Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.

Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати своє життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.

Тому з нагоди свята бажаю вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити все те до чого ви прагнете, будьте активними, вірними своїм переконанням і громадянській позиції. Зичу вам добра і щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей та життєвого оптимізму.

Краснопільський селищний голова                       Юрій Яремчук