Заборгованість Фонду перед страхувальниками ліквідовано

Дата: 14.07.2020 08:44

У зв’язку із запровадженням карантину та часткової зупинки підприємств зменшилось надходження ЄСВ для фінансових потреб Фонду. Це призвело до того, що станом на  30.06.2020 у Фонді  була заборгованість 15 робочих днів.

Завдяки прийнятому рішенню Кабінету Міністрів України, Фонду була виділена фінансова допомога яка склала для Сумської області 23,4 млн. грн. Це дало змогу знизити соціальну напругу в суспільстві та  можливість профінансувати лікарняні по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по вагітності та пологах, допомогу через ізоляцію від COVID-19 і допомогу на поховання по 09 липня 2020 року включно станом на 13.07.2020.

На сьогодні Фонд працює в штатному режимі, застраховані особи та потерпілі від нещасних випадків та професійних захворювань отримують виплати та гарантії від Фонду в повному обсязі та своєчасно.

Сумське відділення  управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області