До відома членів виконкому. Відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 17.07.2020 15:06
Кількість переглядів: 294

21.07.2020 року о 10 годині  в залі засідань адміністративного приміщення Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд засідання виконавчого комітету селищної ради винесені наступні питання:

1. Про розгляд звіту про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.

2. Про комісію Краснопільської селищної з питань формування потреби та використання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

3. Про надання допомоги на поховання.

4. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

5. Про надання дозволу на встановлення та підключення камер вуличного відеоспостереження в смт Краснопілля.