ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ВИДІЛЕННЯ ДОДАТКОВИХ КОШТІВ НА ГАЛУЗІ ОСВІТА ТА КУЛЬТУРА

Дата: 29.07.2020 17:21

Так, рішенням 48 сесії «Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (18517000000)» було виділено кошти на вирішення завдань по підготовці до нового 2020-2021 навчального року.

Зокрема, виділено кошти на придбання жалюзі для Краснопільської ЗОШ, на придбання захисної сітки для футбольного майданчика зі штучного покриття в ДЮСШ, на придбання вуличних тренажерів для Краснопільської гімназії, на придбання опалювального котла для Самотоївського ЗДО, на капітальний ремонт (заміна вікон та дверей на енергозберігаючі) по Самотоївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

- Освіта у нашій громаді має бути якісна, доступна та змістовна», − так, під час розгляду даного питання зазначив селищний голова Юрій Яремчук.

Крім того, рішенням сесії про внесення змін до селищного бюджету передбачається виділення коштів на галузь культури: на поточні ремонти Успенського та Краснопільського селищних клубів, на придбання більярдного столу та електричних світильників для концертної зали Хмелівського СБК, на придбання меблів для сільських будинків культури.