До відома членів виконкому. Відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 07.08.2020 11:26

12.08.2020 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд засідання виконавчого комітету селищної ради винесені наступні питання:

1. Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, взяття на облік, збереження, використання безхазяйного нерухомого майна на території Краснопільської селищної ради.

2. Про встановлення граничного рівня рентабельності на платні послуги, які надаються КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

3. Про погодження плати за торгове місце на комунальному ринку.

4. Про присвоєння постійної поштової адреси об’єктам нерухомого майна – житловим будинкам в с. Самотоївка.