ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2020 08:16

Дорогі учні, шановні освітяни, батьки! Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги - дороги до знань.

Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою знань стануть міцною основою подальшого навчання.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.

Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя  будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.

З новим навчальним роком!

Краснопільський селищний голова                                   Юрій Яремчук