До відома членів виконкому. Відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 01.09.2020 10:51

09.09.2020 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення Краснопільської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради.

На розгляд засідання виконавчого комітету селищної ради винесені наступні питання:

1. Про затвердження плану роботи виконкому на ІV квартал 2020 року.

2. Про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності по питанню захисту прав споживачів, торгівлі, підприємництва.

3. Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону 2020-2021 років.

4. Про затвердження мережі закладів освіти Краснопільської селищної ради на 2020-2021 навчальний рік.

5. Різні.