ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

Дата: 06.09.2020 10:07

Шановні підприємці Краснопільщини! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем підприємця! В цей день ми вшановуємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу.

Це свято стало визнанням виняткової ролі підприємців не тільки в економічних, а і в соціальних перетвореннях, які відбуваються в нашому суспільстві. Проявляючи ділову ініціативу і наполегливість, ви сприяєте реалізації започаткованих в Україні реформ, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної продукції, розширенню асортименту товарів і послуг та працюєте  на потреби кожного споживача. Ви займаєтеся по-справжньому важливою та відповідальною справою, робите вагомий внесок у забезпечення соціально-економічної стабільності в державі.

Шановні підприємці! Прийміть побажання міцного здоров’я і сімейного благополуччя. Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим. Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять.

Бажаю вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання Краснопільщини, Сумщини та України.

Краснопільський селищний голова             Юрій Яремчук