ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2017 16:29

7 грудня 2017 року в районному Палаці культури відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

В день професійного свята працівників органів місцевого самоврядування, депутатів районної, сільських та селищної ради привітали секретар Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади Ірина Юхта та голови райдержадміністрації Сергій Хрупа і районної ради Віталій Савоненко.

- Це свято нашої громади, громади кожного села, селища, кожного їх мешканця. Відзначення його - є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні, - зазначила Ірина Юхта.

Вона також побажала всім присутнім міцного здоров’я, щастя, професійних здобутків, оптимізму та мужності, творчої наснаги та родинного благополуччя, миру в нашій країні та спокою в серцях.

Кращі працівники органів місцевого самоврядування були нагороджені почесними грамотами селищної ради та грамотами райдержадміністрації і районної ради.

Особливі слова подяки звучали на адресу ветеранів самоврядування району, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток і чий багатий досвід є прикладом творчої роботи в органах місцевого самоврядування для інших. На знак щирої вдячності їм були вручені квіти.

Святкового настрою додали вітання у виконанні солістів районного Палацу культури. Присутні мали можливість насолоджуватись пісенними та хореографічними композиціями колективів.