ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ВІД ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА

Дата: 29.09.2017 16:45

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви! Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця, професія, яку обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя. Невтомною працею ви створюєте надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку особистості. Сумлінно виконуючи всій професійний обов’язок, вчите дітей пізнавати й опановувати нове, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, даєте мудрі поради.

Хай засіяна кропіткою працею освітянська нива буде завжди багата новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами і здобутками.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього Краснопільщини, Сумщини і України.

Краснопільський селищний голова                             Ю.А.Яремчук