РОБОЧА НАРАДА ПРИ СЕЛИЩНОМУ ГОЛОВІ

Дата: 27.02.2018 16:54

Під головуванням Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука відбулася робоча нарада з керівниками відділів, в.о. старост старостинських округів об'єднаної громади на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності ОТГ.

Так, під час наради піднімалися питання використання державної субвенції на розвиток інфраструктури громади, реалізації Програми по забезпеченню населення Краснопільської об'єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2018-2020 роки, питання діяльності закладів соціальної сфери, зокрема освіти, де наголос ставився на впровадженні нового державного стандарту загальної початкової освіти по всіх освітніх закладах об'єднаної громади.

З інформацією щодо покращення роботи відповідних відділів селищної ради виступили керівники структурних підрозділів: начальник відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності Людмила Горецька, відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Інна Лісун та відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Віталій Расторгуєв.

Також окремо обговорювались питання дотримання виконавчої дисципліни всіма працівниками селищної ради.

- Кожен відділ та кожен службовець має адекватно та з повною відповідальністю реагувати на ті запити, що ставляться перед ними, адже виконавська дисципліна є основою результативної роботи всього апарату селищної ради, -  переконаний Юрій Яремчук.