ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2020 10:31

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та пожежної охорони. Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників цивільного захисту, Днем рятівника!

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Ви щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Дякую вам за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України.

Краснопільський селищний голова             Юрій Яремчук