Засідання робочої групи з питань впровадження проекту «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні»

Дата: 25.09.2020 21:06

В рамках  Проекту Міністерства розвитку громад та територій України та ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок шляхом проведення реформи децентралізації в Україні», який реалізується за підтримки Уряду Канади відбулася чергова зустріч представників Структури Об’єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок з членами робочої групи з питань впровадження проекту на території Краснопільської селищної ради.

Під час зустрічі обговорили важливі питання гендерної політики, а саме можливості інтеграції гендерних питань у місцевий розвиток, визначили сутність, мету та принципи підходу, заснованого на правах людини та гендерній рівності.

Представниками ООН Жінки акцентовано увагу на внеску саме жінок у різні економічні, соціальні та політичні сфери діяльності і наголошено на важливості забезпечення гендерної рівності, як одного із важливих факторів, що спроможний підсилити хід реформ в Україні, зокрема й децентралізації.

Керівниця проекту, Нургуль Асилбєкова презентувала учасникам заходу стислий звіт щодо оперативної гендерної оцінки становища та потреб жінок у контексті  ситуації з COVID – 19 в Україні. Публікація підготовлена в рамках дослідження ООН Жінки в Україні, спрямованого на отримання кількісної та якісної інформації щодо потреб жінок, а також про гендерні особливості впливу обмежувальних заходів на їх повсякденне життя, особливо на тих, хто належить до вразливих груп та потерпає від множинної дискримінації.