ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЮРИСТА УКРАЇНИ

Дата: 08.10.2020 08:21

Шановні працівники юридичної сфери. Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Саме від вас, шановні правники, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави, бізнесу, прав і свобод людини, підвищення правової культури громадян, закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до закону.

Забезпечення правових гарантій в дійсності вимагає чимало зусиль і ерудиції, гарної професійної кваліфікації та досвіду юридичної практики, а робота з людьми - розуміння, толерантності і водночас принциповості та неупередженості.

Бажаю вам професійних успіхів та нових досягнень, зважених рішень і витримки у складних ситуаціях. Нехай ваші професійні зусилля завжди винагороджуються повагою і довірою людей. Благополуччя вам, щастя, міцного здоров’я і родинного добробуту.

Краснопільський селищний голова             Юрій Яремчук