Краснопільська селищна рада в рамках проведення заходу «Дні сталої енергії» оголошує конкурс дитячих малюнків

Дата: 09.10.2020 08:47

Мета проведення конкурсу – заохотити обдарованих і талановитих дітей до збереження природи, відновлення екосистеми, розвитку екологічної свідомості та креативних ідей щодо збереження природи.

Тематика малюнків: «Кліматичні зміни», «Альтернативна енергія», «Економія енергії в домашніх умовах».

Конкурс проводиться в декілька етапів:

І етап (з 09.10.2020р. по 20.10.2020р.) виготовлення і надсилання малюнків;

ІІ етап (з 20.10.2020р. по 22.10.2020р.) визначення переможців конкурсу;

ІІІ етап (23.10.2020р.) нагородження переможців конкурсу.

Переможців визначатимуть у двох вікових групах: учні 1-4 класів та учні 5-7 класів.

Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають вимогам до робіт.

Вимоги до робіт:

• малюнки виконуються олівцями, олійними, акварельними фарбами у довільній графічній, живописній формах;
  • на конкурс подається фото/скан малюнку обраної тематики;
  • у листі обов’язково вказується ПІБ, вік, клас та місце навчання, адреса проживання, контактний телефон батьків, тематика;
  • один учасник може подати по 1 малюнку з кожної тематики (максимум 3 малюнки).

За ініціативи селищного голови автори найкращих робіт отримають цінні подарунки.