ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 14.10.2020 07:51

Шановні військовослужбовці, захисники України! Дорогі земляки! Щиро вітаю вас з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці визначні свята символізують любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої країни.

Вітаю і вклоняюся тим, хто сьогодні несе службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил і тим самим дарує нам можливість бути тут, у мирі і спокої.

Краснопільщина схиляє голови перед тими, кого сьогодні немає поряд з нами. Вічна пам'ять тим, хто поклав своє життя у боротьбі за українську державу та її народ. Їхній подвиг назавжди залишиться у нашій пам’яті та нашій історії.

Бажаю всім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою. Нехай з вами буде правда і перемога задля процвітання рідної Краснопільщини, Сумщини та України!

Щиро зичу кожному дому, родині добра, мирного неба, злагоди та захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук