ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 21.10.2020 14:03

Дуже важливо зробити акцент на залученні дітей та молоді до Днів сталої енергії, адже потрібно формувати свідоме ставлення до раціонального споживання енергоресурсів та охорони навколишнього середовища змалку. Тому до заходу долучилися навчальні заклади Краснопільської селищної ради.

У навчальних загальноосвітніх закладах з учнями проводились години спілкування на тему енергозбереження та енергоефективності, еко – подорож «Чиста енергія – чисте життя», а також демонстрували мотивуючі відеоролики: «Земля – наш спільний дім», «Екологічні проблеми України», «Екологічні проблеми Землі», «Екологічні проблеми та їх вирішення», «Кожна краплина має значення», «Пластиковий океан».

У закладах дошкільної освіти з дітьми проводились тематичні заняття на тему: «Збережемо тепло у наших домівках», «Обережно! Електроприлади», «Хатнi помiчники», «Електроенергія». Вiдгадували загадки про електроприлади, грали в дидактичну гру «Склади картинку» та розфарбовували розмальовки. А також транслювали казку «Бережімо землю» та мультфільми: «Пригоди лісових друзів – охорона природи», «Фіксіки – бережіть природу!», «Збережіть країну від сміття».