ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ДНІВ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ОТГ

Дата: 28.10.2020 10:23

Дні Сталої Енергії – це комплекс заходів, спрямований на популяризацію енергозбереження, що дозволяє звернути увагу мешканців громади на необхідність ощадливого ставлення до енергоресурсів та виховати свідомого споживача енергії, особливо серед молоді та дітей.

У 2020 році Дні сталої енергії у Краснопільській ОТГ проводились відповідно до розпорядження селищного голови від 01.10.2020 року №117 – ОД.

19 жовтня стартували Дні сталої енергії на території Краснопільської громади з демонстрації відеоролику, створеного колективом комунального закладу «Краснопільський палац культури» Краснопільської селищної ради щодо  бережного ставлення до навколишнього середовища, роздільного збору сміття та важливості компостування.

Протягом тижня заклади загальної середньої та дошкільної освіти проводили:

-    виховні години, години спілкування на теми енергозбереження та енергоефективності, еко-уроки «Споживай енергію розумно», бесіди, вікторини тощо;

-    тематичні заняття на тему енергозбереження, дидактичні ігри тощо;

-    перегляд соціальних відеороликів «Земля – наш спільний дім», «Екологічні проблеми України», «Екологічні проблеми та їх вирішення», «Кожна краплина має значення», «Пластиковий океан» тощо;

-    організували перегляд мультфільмів «Пригоди лісових друзів – охорона природи», «Збережіть країну від сміття», «Фіксіки – бережіть природу!»;

-    виготовлення малюнків до конкурсу на тему: «Кліматичні зміни», «Альтернативна енергія», «Економія енергії в домашніх умовах»;

-    виготовлення відеороликів до конкурсу на тему: «Збережемо енергію – збережемо природу».

У позашкільному закладі Центр дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради проводились:

-    тематичні заняття на тему: «Екологія навколишнього середовища»;

-    виготовлення виробів на екологічну тематику;

-    виготовлення малюнків до конкурсу.

Краснопільською публічною бібліотекою Краснопільської селищної ради проведено книжкову виставку в онлайн форматі «Екологія в нашому житті».

Дитячо-юнацькою спортивною школою Краснопільської селищної ради в рамках акції «За здоровий спосіб життя» проведено футбольний турнір серед закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради.

Краснопільською селищною радою було організовано та проведено конкурс дитячих малюнків на теми: «Кліматичні зміни», «Альтернативна енергія», «Економія енергії в домашніх умовах» та конкурс відеороликів серед закладів освіти на тему «Збережемо енергію – збережемо природу».

Селищним головою відзначено переможців, які отримали грамоти та цінні подарунки.

Краснопільська селищна рада висловлює вдячність Асоціації «Енергоефективні міста України» за надану підтримку та допомогу.