ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 20.11.2020 10:26

Шановні Краснопільчани! Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи.

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на знак вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які виступили на захист демократичних цінностей, ідеалів справедливості та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.

У цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Вони - наша гордість і приклад для майбутніх поколінь.

Любов до Вітчизни єднає нас нескорених у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків. Тільки в єдності наша сила.

Дорогі земляки. Від щирого серця бажаю вам здоров’я, добра і злагоди, щедрої долі та віри у краще майбутнє нашої країни, нашої рідної Краснопільщини. Миру всім нам!

Краснопільський селищний голова                         Юрій Яремчук