Сумська область, Сумський район

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2020 08:13
Кількість переглядів: 219

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в українському демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та механізмом реалізації волі, інтересів і благополуччя територіальної громади. Цей день об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів громадської думки, професіоналів, які на місцях реалізовують плани  громад в життя.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного селища, села, дбають про його розквіт і зростання.

Висловлюю слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі заради становлення та розвитку рідного краю, дякую депутатам, членам виконавчого комітету, працівникам органів місцевого самоврядування, котрі демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.

Нехай це державне свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу Краснопільщину, Сумщину і всю Україну щасливими і багатими. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку рідного краю і держави.

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук