ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ

Дата: 15.12.2020 08:31

Шановні працівники суду! Прийміть найщиріші привітання і побажання  з нагоди вашого професійного свята.

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від суддів та працівників судових органів – високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості. Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

Нехай вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі.

Прийміть побажання добра, міцного здоров’я, великого людського щастя, миру та злагоди!

Краснопільський селищний голова            Юрій Яремчук