Дата: 24.12.2020 07:56

Постанова Краснопільської селищної територіальної комісії №25 "Про визнання осіб, які відмовилися від мандата депутата та визнання обраним наступного за черговістю кандидата в депутати Краснопільської селищної ради"

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

КРАСНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

СУМСЬКОГО  РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П О С Т А Н О В А

смт Краснопілля

13 год. 20 хв.

20 грудня 2020 року                                                                               №  25

Про визнання осіб, які відмовилися

від   мандата депутата та визнання обраним

наступного за черговістю кандидата в депутати

Краснопільської селищної ради

Відповідно до  пункту один,  три, п’ять статті 283 Виборчого кодексу України, керуючись Постановою Центральної виборчої комісії від 28 жовтня  2020 року № 433   щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських,   районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів:

1. На підставі  рішення  другої сесії восьмого скликання селищної  ради від 17 грудня 2020 року «Про дострокове припинення повноважень депутата  Краснопільської селищної ради Лавріненка Василя Анатолійовича»  по єдиному виборчому списку від Сумської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЦСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», визнати обраним депутатом наступного за черговістю  кандидата в депутати  по єдиному виборчому списку   від Сумської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЦСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»  Байду Світлану Іванівну по багатомандатному виборчому округу № 1.

2. На підставі   заяви обраного депутата Байди Світлани Іванівни  про відмову від депутатського мандату  від  Сумської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «ЄВРОПЕЦСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ» - визнати обраним депутатом наступного за черговістю  кандидата в депутати  по єдиному виборчому списку від Сумської територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЦСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»  Пиленка   Ігоря Миколайовича по багатомандатному виборчому округу № 2.

Копія рішення Краснопільської селищної ради додається.

Голова  Краснопільської  селищної

територіальної  виборчої  комісії

Сумського району Сумської області                       О. П. Махайова

Секретар Краснопільської