КЕРІВНИКИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДВІДАЛИ СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ

Дата: 11.01.2021 10:10

Не має  нічого приємнішого від результату доброї справи, як щира посмішка маленьких дітлахів, особливо коли вони так потребують нашої турботи та любові.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та секретар ради Ірина Юхта відвідали Сумський спеціалізований обласний будинок дитини щоб передати гуманітарну допомогу від профспілкової організації селищної ради, поспілкуватися з керівництвом закладу та дітьми.

Юрій Яремчук зазначив, що це вже стало доброю традицією і селищна рада обов’язково продовжить співпрацю із дитячим будинком у майбутньому.

Подарунки стали у нагоді, адже цей лікувально-профілактичний заклад є особливою установою, де виховуються діти, які з раннього віку позбавлені опіки батьків.