18-19 січня 2021 року депутати селищної ради у постійних комісіях провели роботу над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд четвертої сесії селищної ради

Дата: 19.01.2021 18:11

Участь у роботі постійних комісій ради взяли секретар селищної ради Ірина Юхта, керівники структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

Серед основних питань, що обговорили учасники засідань, значна увага була приділена питанням у сфері соціального захисту населення, земельних відносин, житлово-комунального господарства, селищної ради, та управління комунальним майном. Це такі питання як: «Про зміну назви та затвердження Положення про Центр надання соціальних послуг Краснопільської селищної ради», «Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Краснопільської селищної ради автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах та залізничним транспортом у приміському сполученні  на 2021 рік», «Про затвердження Програми «Забезпечення населення  Краснопільської селищної ради  якісною питною водою» на 2021-2022 роки», «Про затвердження селищної Програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради» на 2021-2022 роки», «Про хід виконання селищної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки», «Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району рухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради», «Про закріплення на праві оперативного управління за відділом «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради  нерухомого майна», «Про передачу нерухомого майна з балансу відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради на баланс виконавчого апарату Краснопільської селищної ради» та інші.

У ході своєї роботи депутати також розглядали кадрові й інші питання та прийняли відповідні рішення.