З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ КЕРІВНИКИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОКЛАЛИ КВІТИ ДО ПАМ'ЯТНИКА ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ ТА ПАМ’ЯТНОГО ЗНАКУ ГЕРОЯМ АТО/ООС КРАСНОПІЛЬЩИНИ

Дата: 22.01.2021 14:19

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це був один з найважливіших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

22 січня 2021 року з нагоди Дня соборності керівники Краснопільської селищної ради поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку героям АТО/ООС Краснопільщини.

У сучасному українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць і відображає одвічну мрію українців  жити вільно, в самостійній та соборній державі та прагнення людей до свободи, незалежності і дружби населення всіх куточків України.