РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 26.01.2021 20:26

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду з представниками відділу соціального захисту населення Оленою Куцеренко та відділу «Служба у справах дітей» Тарасом Шевченком в ході якої обговорені основні напрямки роботи служби щодо захисту прав та інтересів дітей, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, розвитку сімейних форм виховання, забезпечення надання соціальних послуг для вразливих сімей.

Нагадаємо, що рішенням 4 сесії 8 скликання Краснопільської селищної ради 20 січня 2021 року створено відділ «Служба у справах дітей», метою якої є захист прав, свобод і законних інтересів дітей Краснопільської громади шляхом виконання відповідних державних та місцевих програм, надання населенню якісних соціальних послуг, забезпечення захисту прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема, забезпечення права дитини на виховання в сімейному оточенні.
- Соціальний захист дітей – це наше надважливе завдання. Тому в період децентралізації при передачі повноважень від районних державних адміністрацій до місцевих рад, важливо не допустити розбалансування системи опіки над дітьми, – наголосив Юрій Яремчук.