КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ В ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

Дата: 09.02.2021 14:38

На території Краснопільської селищної ради для забезпечення безперебійного руху транспорту наразі залучено близько 10 одиниць снігоприбиральної техніки філії «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор», ТОВ «Теплоенерго», ДП «Краснопільський лісгосп», ФГ «Колос», ФГ «Сімаченко», ТОВ «Славгород», ТОВ АФ «Родина», ТОВ АФ «Хвиля», ТОВ АФ «Тур`янська», ТОВ «Ряснянське», ТОВ АФ «БЕРЕГИНЯ-АГРО», ТОВ «ЗЕРНЕ»,  ТОВ "Агрофірма "Семереньки", ФГ ЖДАНЬКО В. Д. та інших сільгосппідприємств.

Вживаються заходи щодо сталого функціонування систем життєзабезпечення громади, недопущення припинення руху транспорту.

В зв'язку з ускладненими погодними умовами та значними опадами першочергово проводяться роботи по розчищенню доріг загального користування державного, обласного та місцевого значення. Поряд з цим, поза увагою не залишаються і комунальні дороги та старостинські округи громади, тут старости тримають це питання на постійному контролі, співпрацюючи з місцевими аграріями, які допомагають своєю технікою боротися із заметами.

На найближчі  години із збереженням до кінця доби 10 лютого на території Сумської області очікується сильний сніг. На дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу, пориви вітру. Тож просимо мешканців зважати на прогноз погоди та бути обережними під час руху.

При ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях. Варто звертати особливу увагу на рух по мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірно виникнення ожеледиці.

Під час ожеледиці на дорозі:

- дотримуйтесь швидкісного режиму, дистанції та відмовтесь від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій;

- при наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму;

- не забувайте увімкнути габаритні вогні чи протитуманними ліхтарі;

- не використовуйте автотранспорт із літніми шинами.

Поради пішоходам:

- не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, але і важких травм, особливо переломів та струсів мозку. Ходіть не поспішаючи;

- будьте уважні на тротуарі – автомобіль може занести або водій може вчасно не загальмувати;

- враховуйте, що гальмівний шлях на слизькій дорозі збільшується у 4-5 рази.