Відбулося засідання виконкому Краснопільської селищної ради

Дата: 10.02.2021 16:53

10 лютого під головуванням селищного голови Юрія Яремчука відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на порядок денний якого було винесено 26 питань.

У ході засідання члени виконкому заслухали звіти про виконання сільських бюджетів Бранцівської, Грабовської, Мезенівської, Покровської, Ряснянської та Славгородської сільських рад та виконання селищної програми економічного і соціального розвитку за 2020 рік.

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради проінформував про роботу комунальної установи, зауваживши, що у 2020 році центром було надано соціальних послуг 735 громадянам похилого віку, із них відділенням соціальної допомоги вдома 421 громадянину похилого віку. Охоплення обслуговування становить 100%.

З метою відродження і збереження народних традицій та організації змістовного дозвілля мешканців громади, членами виконкому були прийняті рішення щодо проведення ряду заходів, саме: «Про затвердження плану заходів з нагоди проведення свята «Краснопільська Масляна 2021» та відкритого фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини», «Про затвердження плану заходів з нагоди проведення культурно-мистецького свята «З любов'ю до жінки», «Про затвердження плану заходів з нагоди проведення на території Краснопільської селищної ради ІІ етапу Чемпіонату України з кантрі-кросу для квадро циклів».

У ході засідання члени виконкому прийняли ряд рішень соціального характеру, а саме: про встановлення довічної щомісячної стипендії особі, якій виповнилося 100 років та про надання допомоги на поховання та з метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток було прийнято рішення про створення Комісії з питань захисту прав дитини Краснопільської селищної ради

Також з метою забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на території Краснопільської селищної ради у весняний період 2021 року члени виконкому затвердили відповідні заходи.

На завершення Юрій Яремчук подякував присутнім за злагоджену та плідну роботу.