ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 19.02.2021 14:24
Кількість переглядів: 1905

Шановні земляки! 20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас. Ми навчилися брати на себе нехай маленьку, але відповідальність, навчилися бути небайдужими. В державі народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і стоятиме за Україну до останнього.

Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеали Революції Гідності. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для кожного з нас.

Будьмо справжніми патріотами своєї держави, любімо Україну своїми справами, наближаймо мир та добробут на рідній землі.

Краснопільський селищний голова                     Юрій Яремчук