НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 19.02.2021 14:32

20 лютого – у День Героїв Небесної Сотні Україна вшановує учасників Революції гідності та подвиг Героїв Небесної Сотні, людей, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні, в знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та голова Краснопільської райдержадміністрації Руслан Сіренко поклали квіти до пам’ятника Героям АТО/ООС та меморіальної дошки загиблого на сході України підполковника Олександра Шкурка.

Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!