ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»

Дата: 19.02.2021 16:04
Кількість переглядів: 2001

17 лютого 2021 року у Краснопільській селищній раді проведено конкурс на  зайняття посади директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Краснопільської селищної ради». Для проведення конкурсу рішенням виконавчого комітету селищної ради від 10 лютого 2021 року було утворено конкурсну комісію, до складу якої увійшли представники уповноважених органів у сфері надання соціальних послуг, надавачі соціальних послуг та отримувачі соціальних послуг.

Участь у конкурсі взяли три кандидата — Данильчик Ігор Вікторович, Демченко Олександр Федорович, Лавріненко Олена Петрівна.

Конкурс проходив у два етапи — перевірка на знання законодавства України у сфері надання соціальних послуг та оцінювання презентації перспективного плану розвитку Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Краснопільської селищної ради».

За результатами  проведеного конкурсу переможцем  визначено – Лавріненко Олену Петрівну.

Протокол засідання