ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ПАМ’ЯТНИКА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА З НАГОДИ 207-Ї РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

Дата: 09.03.2021 10:46

Життя Тараса Григоровича є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі.

Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього. Тож нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого мирного майбутнього України!

На знак шани та пам'яті великого генія українського народу відбулося покладання квітів до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.