ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 10.03.2021 16:59

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і в нашого народу – це Тарас Григорович Шевченко.

Напередодні вшанування 207-ї річниці з Дня народження генія в бібліотеках-філіях КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» було проведено цикл виставок.

Бібліотеки-філії КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» взяли участь у літературному марафоні «Читаємо Тараса Шевченка».

Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі.