ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ СТИПЕНДІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 16.03.2021 15:45

Сьогодні, 16 березня 2021 року, у приміщенні відділу освіти Краснопільської селищної ради відбулося урочисте вручення стипендій Краснопільського селищного голови.

У цьому році стипендією Краснопільського селищного голови відзначено 19 кращих учнів закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради. Це – переможці олімпіад, турнірів, конкурсів спортивних змагань, відмінники навчання, а саме: Яровенко Сергій Сергійович, Гарета Каріна Романівна, Звіряка Анна Олександрівна, Лєпкова Єлизавета Романівна, Коваленко Дар’я Володимирівна, Новікова Анна Ігорівна, Давиденко Маргарита Степанівна, Мігаль Вікторія Григорівна, Корх Катерина Андріївна (учні Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Дзюбан Каріна Андріївна, Лупка Артем Юрійович, Перерва Діана Сергіївна, Мигаль Дарина Сергіївна (учні Краснопілської гімназії), Наумов Нікіта Віталійович, Наумов Даніїл Віталійович, Жєрздєва Ольга Олександрівна (учні Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Кондратенко Роман Іванович (учень Чернеччинського НВК), Лихацька Поліна Андріївна, Калайда Альона Іванівна (учениці Ряснянського НВК).

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та начальник відділу освіти Лариса Дерев'янченко привітали стипендіатів і подякували їм за активну позицію в житті, наполегливість та старанність у досягненні поставлених цілей, наголосивши, що вони справжня гордість нашої громади.

Зі словами подяки звернулася від імені всіх стипендіатів учениця Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Давиденко Маргарита, яка відмітила: «Ця стипендія – немов кредит довіри до нас, школярів. І тепер ми маємо викладатись на всі 100%,  намагатися навчатися якнайкраще, щоби виправдати цю довіру. Це заявка на те, щоб бути кращим. Щоб стати справжньою гордістю Краснопільської громади».

Щиро вітаємо наших стипендіатів та батьків, учителів, тренерів, які допомогли досягти високих результатів!