Відбулось перше засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 18.03.2021 15:17

Під головуванням секретаря селищної ради Ірини ЮХТИ відділом «Служба у справах дітей» Краснопільської селищної ради проведено перше засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули питання щодо реалізації прав дитини, та надали дозвіл, щодо зміни прізвища на підставі поданої заяви матір’ю малолітньої дитини, яке потребувало колегіального вирішення.

Також було обговорено плани роботи, щодо забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток та пропозицію, щодо включення до персонального складу комісії представників КУ «Центр надання соціальних послуг».