ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 19.03.2021 14:07

Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення. Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша робота – одна з найважливіших складових господарського комплексу громади. Це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. На ваших плечах завжди лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності селищної ради. Адже ваш професіоналізм і відповідальне відношення до справи – гарантія соціальної стабільності і суспільного спокою.

Прийміть з нагоди професійного свята слова щирої вдячності за самовіддану працю і побажання доброго здоров’я, миру, витримки, безаварійної роботи та вдячності і поваги від людей. Нехай ваша праця приносить радість та достаток, а ваші досягнення стануть стимулом для нових звершень на благо розвитку Краснопільщини.

Краснопільський селищний голова             Юрій Яремчук