ПРОВЕДЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО ВАРТОСТІ

Дата: 23.03.2021 13:59

Відділ  культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», 22.03.2021 проведено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна з метою визначення його вартості та подальшої передачі в оренду.

Відповідно до рішення конкурсної комісії переможцями конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки:

• частини нежитлового приміщення за адресою: 42450, Сумська область, Сумський район, с. Грабовське, вул. Грабовського, 2, загальною площею  230,5 кв. м. з метою визначення його вартості для подальшої передачі в оренду визнано - суб’єкта оціночної діяльності Олійник Олену Олександрівну (сертифікат № 955/19 від 13.12.2019).