В Україні стартував пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів влади

Дата: 25.03.2021 14:09

Суть проекту полягає в спрощенні процесу комунікації при отриманні особами з вадами слуху будь-яких державних послуг. Відтепер скористатися послугами сурдоперекладача в режимі онлайн і отримувати відповіді на свої запити у вигляді відеолиста можна через сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене»). Звернення оброблятимуться операторами «гарячої лінії» для людей з інвалідністю Урядового контактного центру, яка працює за номером 15-39.

Інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та на сторінці в мережі «Фейсбук».

Пілотний проект «Почуй мене» реалізується Міністерством соціальної політики за співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність».