ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.03.2021 11:43

Цього тижня, а саме з 1 квітня, розпочнеться XVІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», яка проходитиме під гаслом «Здорові немовлята!» та триватиме по 30 вересня 2021 року.

Про особливості проведення акції на території нашої громади говорили під час засідання організаційного комітету, яке провела  секретар Краснопільської селищної ради Ірина Юхта.

Цього року акція відбуватиметься в адаптивному режимі, відповідно до рівня захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією.

Зібрані кошти підуть на придбання неотологічного медичного обладнання в Сумську обласну дитячу клінічну лікарню.

У рамках акції, за умови зняття жорстких карантинних обмежень, в закладах освіти та культури громади заплановано проведення різноманітних благодійних акцій, конкурсів, виставок, майстер-класів. Про ці заходи жителів громади повідомлятимуть заздалегідь через ЗМІ.