МІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ ПОВИНЕН ПРОХОДИТИ З ДОТРИМАННЯМ КАРАНТИННИХ НОРМ

Дата: 30.03.2021 17:07

Забезпечуючи благоустрій та озеленення  територій,  ми підтримуємо  красу  населених пунктів Краснопільської громади, разом зберігаємо їх чистоту та  охайність.

Рішенням виконавчого комітету селищної ради від 26.03.2021 р. №  55 «Про стан роботи по забезпеченню благоустрою, санітарного стану населених пунктів селищної ради» затверджено заходи з благоустрою населених пунктів Краснопільської селищної ради, згідно з якими з 01 квітня по 03 травня на території населених пунктів Краснопільської селищної ради проводитимуться:

- акції «За чисте довкілля», «Краснопільщина квітуча»;

- забезпечення ліквідації стихійних сміттєзвалищ;

- проведення першочергового ремонту комунальних доріг та тротуарів;

- встановлення дорожніх знаків;

- висадження паркових дерев на території громади;

- впорядкування дитячих майданчиків;

- впорядкування місць поховань загиблим воїнам, жертв голодомору, пам’ятників, меморіалів;

- благоустрій цвинтарів;

- ліквідація аварійних дерев;

- благоустрій колодязів загального користування, водонапірних башт, артезіанських свердловин.

Просимо всіх керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, голів фермерських господарств та товариств, громадські організації, мешканців громади забезпечити приведення будинків, споруд, приміщень, об’єктів торгівлі та присадибних ділянок та закріплених територій у належний санітарний стан.

Наше завдання та завдання представників установ, підприємств, організацій, мешканців громади – усіх тих, хто тут живе, працює, навести лад у кожному селі чи селищі та підготуватися до Великодня.

Разом із тим, у зв’язку із запровадженням карантинних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 всі заходи з благоустрою повинні проходити з дотриманням карантинних норм.