ВІДБУВСЯ ТЕНДЕР ЩОДО ПОТОЧНОГО СЕРЕДНЬОГО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ Р-45 СУМИ - КРАСНОПІЛЛЯ - БОГОДУХІВ"

Дата: 31.03.2021 17:51

Проблема стану доріг на території Краснопільської громади була і залишається актуальною, однією з чи не найважливіших.

Слід зазначити, що в минулому році селищною радою спільно з ФГ «Колос» була проведена робота по залученню коштів та виготовлена проектно-кошторисна документація реконструкції дороги загального користування державного значення в смт Краснопілля по вулиці Сумська. І сьогодні ми вже маємо певні результати.

Повідомляємо, що відбувся тендер «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-45 Суми - Краснопілля - Богодухів на ділянках км 22+230+км 24+583 та км 24+625 - км 25+230», де визначено переможцем будівельну компанію ТОВ «Роад Констаркшин». Тендер проведено Службою автомобільних доріг у Сумській області.

Після підписання договору та всіх відповідних документів мають розпочатися роботи по ремонту зазначеної автомобільної дороги.

Сподіваємося на підтримку Сумської обласної державної адміністрації та народних депутатів України в реалізації даного проекту.