ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ НА ТЕРИТОРІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 02.04.2021 16:36

У рамках проведення місячника з благоустрою трудовими колективами, жителями територіальної громади виконано значний обсяг робіт по благоустрою сіл і селищ ОТГ, зокрема, впорядковано кладовища, пам’ятники, Меморіали загиблим воїнам, узбіччя доріг тощо.

1 квітня працівники селищної ради привели у належний стан територію стадіону «Явір». Учасники толоки прибрали чималу територію від грунту, бруду та сміття, згребли залишки опалого листя та сухої трави.

Активно включились в роботу і старостинські округи громади. Впорядковувалася територія Славгородського, Покровського, Ряснянського, Грабовського, Самотоївського, Мезенівського, Чернеччинського, Угроїдського, Бранцівського, Тур’янського та Хмелівського старостинських округів громади.

Наступним етапом в цьому напрямі буде озеленення території, далі закладення і висадження клумб та квіткових композицій в центральній садибі та по старостинським округам.
Роботи з благоустрою продовжуватимуться і надалі.