ЗРОБЛЕНО ВАЖЛИВИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО РЕКОНСТРУКЦІЇ ОЧИСНИХ СПОРУД В СМТ КРАСНОПІЛЛЯ

Дата: 06.04.2021 15:35

Одним із проблемних питань життєдіяльності громади, зокрема селища Краснопілля, є реконструкція очисних споруд. Ці об’єкти біологічного очищення проектувалися понад 40 років тому, по своєму технологічному призначенню не були розраховані на видалення сполук фосфату, азоту та в цілому не відповідають сучасним вимогам, впливає на тарифи по водовідведенню і є досить енергозатратними.

Першим кроком у вирішенні цього питання є розробка проектно-кошторисної документації реконструкції очисних споруд. На сьогоднішній день селищною радою вивчається як вітчизняний так і міжнародний досвід проведення відповідних робіт. Краснопільська ОТГ свого часу зверталася до керівництва обласної ради та облдержадміністрації з проханням розглянути можливість співфінансування реалізації даного проекту. В результаті проведеної роботи комісією з відбору проектів природоохоронних заходів внесено об’єкт  «Реконструкція очисних споруд в смт Краснопілля по вул..Осіння, 56А» до переліку об’єктів для подальшого фінансування за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Чекаємо затвердження цього рішення на черговій сесії Сумської обласної ради.