ВІД СПРОМОЖНОСТІ ДО РОЗВИТКУ. ТРИВАЄ РОБОТА ПО РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ
15 квітня 2021 року під головуванням керівника громади Юрія Яремчука відбулося друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Краснопільської селищної ради на період до 2027 року.
- Для досягнення ще більших результатів, нам необхідна покрокова стратегія розвитку, над якою громада працює спільно з експертним середовищем, представниками бізнесу, громадськістю, - зазначив на початку зустрічі Юрій Яремчук.
Присутні разом з експертом з питань реформи децентралізації та місцевого самоврядування Олександром Хоруженком говорили про основні положення та розділи майбутньої Стратегії, критерії, яким вона повинна відповідати: інклюзивність, аналітичність, стратегічність, креативність, сучасність, цілісність процесу стратегічного планування та орієнтація на зовнішніх партнерів.
Зокрема, дискутувались стратегічні пріоритети збалансованого розвитку Краснопільської громади, обговорювались ідеї проектів для реалізації в межах стратегії, де невід'ємною частиною формулювання стратегічного бачення розвитку громади, звісно, є проведення SWOT-аналізу. В формі відкритого діалогу присутні опрацьовували сильні та слабкі сторони громади, потенційні загрози та можливості розвитку території.
- Головною метою розроблення Стратегії Краснопільської громади – є формування нового бачення місцевого розвитку громади, створення умов сталого економічного розвитку, об’єднання зусиль задля створення нормальних умов життя для людей, надання якісних адміністративних, освітніх, медичних та інших послуг населенню громади, – резюмував Юрій Яремчук.