Інформація Краснопільської селищної ради Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із експертних грошових оцінок земельних ділянок

Дата: 16.04.2021 21:51

Інформація Краснопільської селищної ради Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавця  робіт із експертних  грошових оцінок земельних ділянок

Відповідно до «Положення  з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах  Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу», затвердженого 6 сесією  селищної ради 7 скликання від   21.11.2017 року.

1. Мета проведення робіт:  відбір виконавця робіт з експертних грошових оцінок земельних ділянок.

2. Дані про земельні ділянки:

- для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ 03.07) площею 0,0755 га, кадастровий номер 5922355100:01:007:0895,  що знаходиться в смт Краснопілля по вул. Вокзальна, 34 (під будівлею - власник Азима Андрій Володимирович);

- для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ J.11.02) площею 0,7106 га, кадастровий номер 5922355100:01:008:0893, що знаходиться в смт Краснопілля по вул. Мезенівська, 134/1, (під будівлею - власник Корець Вадим Васильович);

- для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВЦПЗ J.11.02) площею 0,3505 га, кадастровий номер 5922355100:01:008:0894, що знаходиться в  смт Краснопілля по вул. Мезенівська, 134/2, (під будівлею - власник Завгородня Наталія Іванівна);

- для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (код КВЦПЗ J.12.04)  площею 0,035 га, кадастровий номер 5922355100:01:007:0903,  що знаходиться в смт Краснопілля по вул. Вокзальна, 48, (під будівлею - власник Хільгора Тетяна Миколаївна)

3. Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “ На конкурс з відбору виконавця робіт із експертних грошових оцінок земельних ділянок ”  із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, строк виконання робіт (у календарних днях), а також інформацію про кількість складених учасником конкурсу звітів про експертні грошові оцінки земельних ділянок за попередні 24 місяці.

Прийняття заяв припиняється за один робочий  день до дати проведення конкурсу, тобто  28 квітня 2021 року.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця  послуг з виконання робіт з оцінки земель;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копія(ї) ліцензії(й) та сертифікату(ів);

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

5. Строк подання конкурсної документації: до 17 год. 00 хв. 28 квітня 2021 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 42400, Сумська

область, смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 2 .

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 30 квітня  2021 року о 09:00 годині в приміщенні Краснопільської селищної ради по вул. Мезенівська, 2, Сумської області.

8. Місцезнаходження комісії, контактні телефони:

42400, Сумська область, смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.

Контактний телефон: (05459) 7-52-28. Контактна особа:

Головний спеціаліст відділу земельних відносин, архітектури та містобудування - Тєлєгіна Віта Миколаївна, тел. моб. (+380969875481).