Вітаємо переможців!

Дата: 28.04.2021 09:59

У м. Київ 20 квітня 2021 року відбувся Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс «Зоряні Малята – Весна 2021» для дітей від 3 до 7 років включно.
КЗ «Краснопільська ДМШ» Краснопільської селищної ради представив учень 1 класу Висоцький Єгор, який виконав твір 2 класу фортепіано В.Гаврилін «Каприччіо». Нагороджений дипломом переможця, медаллю та призами.

Вітаємо Єгора, бажаємо міцного здоров’я та нових звершень!

Крім того, 24-25 квітня у м. Дніпро відбувся I Міжнародний дистанційний багатожанровий весняний Чемпіонат мистецтв «Warm art fest» за підтримки МКЗК «Вокально-хореографічний колектив «Юнiсть Днiпра» Дніпровської міської ради, польських партнерів організаторів міжнародних проектів, фахівців різних напрямків мистецтв.

Нашу громаду достойно представили аматори сцени КЗ "Краснопільський палац культури" і отримали такі результати:

ІІ місце - Валерія Загорулько,

І місце - Арсеній Приходько (учасники дитячого вокального гурту "Посмішка", керівник - Лариса Давиденко)

ІІ місце - Олег Бирченко,

ІІ місце - Вікторія Овадчук (солісти КЗ "Краснопільський ПК", керівник - Лариса Давиденко)

Вітаємо учасників та керівника, бажаємо творчих успіхів!