ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК РОЗПОДІЛУ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ ЗА КОРИСТУВАННЯ МАЙНОМ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 29.04.2021 16:57

З метою забезпечення правового регулювання орендних відносин та ефективного використання комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради, на пленарному засіданні 7 сесії селищної ради затверджено наступний порядок розподілу орендної плати за користування комунальним майном:

1. У разі коли орендодавцем майна є орган, якому Краснопільською селищною радою надані повноваження щодо передачі в оренду комунального майна, орендна плата спрямовується:
- за цілісні майнові комплекси комунальних підприємств – 100 відсотків до місцевого бюджету;
- за нерухоме майно – 100 відсотків комунальному підприємству, на балансі якого перебуває це майно;

2. У разі коли орендодавцем майна є комунальне підприємство, на балансі якого перебуває це майно, орендна плата спрямовується:
- за окреме індивідуально визначене майно (крім нерухомого) – 100 відсотків підприємству, на балансі якого перебуває це майно;
- за нерухоме майно – 100 відсотків підприємству, на балансі якого перебуває це майно;

3. У разі оренди комунального майна, яке перебуває на балансі  комунального підприємства, що має статус неприбуткового, орендна плата не підлягає розподіленню, і використовується виключно на фінансування статутної діяльності неприбуткового підприємства.